מכתבי המלצה

תודה על הטיפול בהורינו
ברצוננו להודות על הטיפול בבקשותינו הקשורות להורינו המבוגרים שושנה ושלמה עמיר. כל בקשה שלנו, נענתה במאור פנים, בסבלנות ובטיפול מהיר. מזמן לא זכינו לטיפול כה אדיב ומקצועי. זה לא דבר מובן מאליו ועל כך אנו מודות לכן מאד.
ברצוני לציין במיוחד את אירנה, איתה היינו בקשר ועוד נהיה. שלא חסכה כל מאמץ לענות ולהסביר, לתמוך ולעודד ברגעים לא קלים בחיי ובחיי אחותי אלה.
כל זאת בחיוך ובאמפטיה שעוזרים לנו להתמודד ולהבין שהגענו למקום טוב ושרוב מה שקשור אליכם יטופל ויסתדר.
עבודתכם אינה קלה – להיות קשובים לאנשים בתקופות קשות בחייהן זו משימה לא קלה ואתן ממש מקצועיות ואנושיות.
בימים שהרבה מקטרים על היחס והבירוקרטיה מחמם את הלב לראות שאפשר גם  אחרת. תודה גם לנדיה, הרכזת שנענתה לבקשתי בזמן קצר ביותר ובכך סייעה מאד בטיפול באמי (חיתולים).

תודה מקרב לב,

רחל פורת ואלה שחר.
תודה למנהלת אזור מרכז
שלום רב,
ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו הרבה והעמוקה לגב' עדי שולמן מנהלת אזור מרכז, על התייחסותה החמה לאימי באופן מסור וסבלני, על האופן בו לקחה חלק על עצמה כאילו מדובר באמה-ואנו מאמינים בכל ליבנו שזהו יחסה לכלל הקשישים במדינה!
הגב' עדי שולמן ידעה ויודעת להקשיב, להבין, לחזק, גילתה סובלנות ורחמנות רבה, עם המון המון המון רגש כלפי אימי - היא תמכה, התענינה, עודדה  וחיממה את הלב אפילו בקולה-  גם בשעות הערב ועל חשבון זמנה הפרטי- אין ספק שדברים ומעשים כאלה- מחממים את הלב! דף זה לא יכול ולא מספיק מלהכיל את הערכתנו כלפיה-כי יש עוד המון. אז לסיכום: עם מנהלת אזור כמו גב' עדי שולמן- יש עתיד ותקווה לקשישים! ומי ייתן וירבו כמותה!
בברכה ותודה על שיתוף הפעולה,
מיכל
תודה לאירינה על האוזן הקשבת
אירנה,

אי אפשר לעבור לסדר היום, בלי להודות על הטיפול המסור, על הסבלנות האוזן הקשבת והיחס החם.

שיהיה לך ולבני משפחתך
חג-שמח ואביב פורח 
תודה על הטיפול המסור
אל: הגב' אירינה חנוכייב
חברת מתן-חן
ע"ש וינברג
חדרה

                  
עם פטירתה של אמנו, רחל סק ז"ל, ברצוננו להודות לך באופן מיוחד על הטיפול המסור באמנו. לאורך כל השנים פעלת מעל ומעבר בכל תהליך ההשמה של מטפלים סיעודיים בביתה. עם כל הקשיים הנלווים בחרת לקחת על עצמך את הדאגה להעניק את הטיפול והתמיכה הנאותים תוך התאמה אישית מקסימאלית לאישיותה ולמצבה. ליווית אותנו בכל התהליכים באופן משמעותי ואיכותי, הקדשת מאמצים רבים כדי למצוא פתרונות הולמים לכל מצב. נתת יעוץ, הפנית עובדים סוציאליים, הכוונת והדרכת היכן שרק אפשר. הקדשת מזמנך הן בשיחות טלפון והן בביקור בית כאשר היה הדבר נדרש. ותמיד עשית זאת בקשב רב, בסבלנות ובמאור פנים. אנו מבקשים מכל הלב להודות לך על כך, מחזקים את ידיך ומברכים אותך בברכת יישר כוח. שתמשיכי בדרכך האמיצה, ושירבו כמותך בארצנו!!
בברכה
שגיא משה
מוקירה את תרומתכם
מעומק הלב, מוקירה בתודה את תרומתכם לימים הקשים, שנזקקתי לתמיכה מלאה בסוגיית כוח עזר סיעודי, לאימא שאינה מסוגלת לשרת את עצמה.

הייתם למשענת ותמיכה בשעות הקשות, באסרטיביות ובמקצועיות תמכתם ודאגתם בצורה הולמת לקבל את הטוב ביותר.

ראויה לציון הגב' אירנה חנוכייב שמולה התנהלתי לאורך כל הדרך. אישה חמה , חמה, לבבית, מסורה מיוחדת במינה, סבלנית עם אוזן קשבת אין סופית סירוב הוא לא הנימה והלקסיקון שלה... ואמנם , הפיתרונות אינם מאחרים מלהגיע.....

לך אישה יקרה מגיע תודה ענקית על תרומתך האין סופית. כן ירבו כמותך בישראל.... גם לטלי מגיע מילה חמה שהיא אף חלק מאותה מערכה . כל לחיי!

המשך דרך צלחה!
קאופמן עירית