דבר המנכ"ל

שלום לך,

אנו יודעים שהטיפול בבני אדם ובאנשים מבוגרים בפרט, מחייב רגישות גבוהה, מיומנות, מקצועיות וניסיון רב בטיפול. האדם אשר פונה להיעזר בשרותי סיעוד, חווה אירוע אשר משפיע עליו מבחינה תפקודית , רגשית וחברתית. על כן, יש לנהוג בו ברגישות רבה, להתייחס אל צרכיו ולספק את המענים הנחוצים לו באדיבות ובנועם, בהתאמה אישית ובמהירות המרבית.

פעמים רבות, במקרים בהם חל  שינוי פתאומי במצבם של הורינו, אנו עלולים להיקלע לתחושה של חוסר אונים ואי ידיעה אל מי לפנות וכיצד לפעול. רובנו לא  מתמצאים בסבך הביורוקרטיה במי ובמה ניתן להיעזר. אנו במתן חן נמצאים כדי לתת מענה מידי, לסייע, להדריך, ללוות ולתמוך.

מתן חן נוסדה לפני 24 שנים ע"י אנשים אשר באו מתחום הטיפול והכשרה של כח אדם מטפל. במשך 24 שנים טיפלנו בעשרות אלפי אנשים מבוגרים וצברנו ניסיון רב. הדבר החשוב שנצבר במתן חן ,לבד מהניסיון והמקצועיות הוא ההון האנושי. 

הצוות המקצועי, אשר עובד במתן חן וחלקו המרבי עובד שנים רבות, משקף בתכונותיו וביחסו את הערכים שמכוונים אותנו במתן השרות. ערכים אלו הינם: יושרה, אמינות, מקצועיות, שרות אדיב ויעיל, מתן מלוא האינפורמציה, הצגת כל האפשרויות ושרות המותאם אישית לכל אדם אשר פונה אלינו.

והחשוב ביותר: כאשר האדם מבקש להישאר בביתו, אנחנו נתאים לו את המטפל/ת על פי צרכיו ובהיקף הנחוץ לו. אלה יכולים להיות מטפלים ישראלים או עובדים זרים. כאשר הוא מבקש לעבור לדיור מוגן או לבית אבות, אנחנו נציע מגוון רחב של אפשרויות לבחירה. כך, שתחת קורת גג אחת, במתן חן, יש לאדם המבוגר את כל אשר נחוץ לו.

אני מאחל בריאות טובה ואריכות ימים 
יעקב סדן, מנכ"ל